Motyw tatrzański, 2007
Stańko Leszek (1925-2011)
ID: 6069
22,5 x 31 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "LESZEK STAŃKO / MORSIE [sic!] OKO / 2007 R"
Datowanie
2007
Proweniencja
- opisany: "Leszek Stańko / MOTYW Z HALI GĄSIENICOWEJ";
- pieczątka autorska: "Art. LESZEK STAŃKO";
- wklejka z drukowanym tekstem