Motyw tatrzański, 2007

ID: 6069

Proweniencja

22,5 x 31 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "LESZEK STAŃKO / MORSIE [sic!] OKO / 2007 R"

Datowanie

2007

- opisany: "Leszek Stańko / MOTYW Z HALI GĄSIENICOWEJ";

- pieczątka autorska: "Art. LESZEK STAŃKO";

- wklejka z drukowanym tekstem