Kwiaty w wazonie, 1948
Dzieliński Jan Kazimierz (1894-1955)
ID: 6093
93 x 64 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "K Dzieliński 1948."
Datowanie
1948
Proweniencja