Kobaltowy pejzaż, 1960
Podsadecki Kazimierz (1904-1970)
ID: 5047
16,5 x 23,6 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "PODSADECKI"
Datowanie
1960
Proweniencja
dat. l. d.: "19.7.960"