Góry jesienią

ID: 2412

48,5 x 60 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: Józef Krzyżański / 1965

na odwrocie napis (częściowo czytelny): Wilczak bez… / koniec września / 20 x 30 z parkiem brązowym