Góry jesienią
Krzyżański Józef ( 1898-1987)
ID: 2412
48,5 x 60 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: Józef Krzyżański / 1965
na odwrocie napis (częściowo czytelny): Wilczak bez… / koniec września / 20 x 30 z parkiem brązowym