Dzieci
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 6597
ok. 22,5 x 35 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Wlastimil Hofman / 1927" [?]
Proweniencja
na odwrocie nalepka galeryjna