Czaszki
Szukalski Stanisław (1893-1987)
ID: 5672
35,5 x 51,7 cm w św. p-p.
pastel/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Szukalski"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Wrocław