Anioł
Hofman Wlastimil (1881-1970)
ID: 13
54 x 93,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "Wlastimil / 1924 / Hofman"
Datowanie
1924
Uczeń Jana Matejki i Teodora Axentowicza w swoich obrazach przedstawiał m. in. sceny rodzajowe w wiejskim pejzażu, polowania, zaprzęgi konne, widoki Krakowa. Zajmował się działalnością ilustratorską.