Anioł

ID: 13

54 x 93,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "Wlastimil / 1924 / Hofman"

Datowanie

1924

Uczeń Jana Matejki i Teodora Axentowicza w swoich obrazach przedstawiał m. in. sceny rodzajowe w wiejskim pejzażu, polowania, zaprzęgi konne, widoki Krakowa. Zajmował się działalnością ilustratorską.