42

Układ

ID: 1870

8 000 – 12 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

150,3 x 125,3 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "Tomek / Baran / 2011"

Datowanie

2011