Układ
8 000 – 12 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
8 000 – 12 000 zł
150,3 x 125,3 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Tomek / Baran / 2011"
Datowanie
2011