42

Układ

ID: 1870

8 000 – 12 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

150,3 x 125,3 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "Tomek / Baran / 2011"

Datowanie

2011

5

Szlachcic

Cena wylicytowana: 14 000 zł
7

Krajobraz

Cena wylicytowana: 70 000 zł
9

Kobieta

Cena wylicytowana: 4 500 zł
14

Canal de L’Ourcq

Cena wylicytowana: 2 500 zł
15

Projekt IX

Cena wylicytowana: 80 000 zł
23

Obiekt przestrzenny

Cena wylicytowana: 400 000 zł
24

Obiekt, 1973

Cena wylicytowana: 17 000 zł
25

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 5 000 zł
26

Plamy na ziemi i niebie

Cena wylicytowana: 190 000 zł
27

Samotność

Cena wylicytowana: 8 500 zł
28

Koła wielobarwne

Cena wylicytowana: 6 000 zł
30

Cena wylicytowana: 23 000 zł
32

Okładka

Cena wylicytowana: 7 000 zł
33

Maki

Cena wylicytowana: 6 000 zł
38

Eli

Cena wylicytowana: 14 000 zł
44

Co tylko chcesz

Cena wylicytowana: 1 500 zł
52

Elektryczny cyrk

Cena wylicytowana: 1 500 zł