Konstelacja
2 000 - 4 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
2 000 - 4 000 zł
ok. 38 x 57 cm
akwaforta, akwatinta/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 71" (ołówkiem)
Datowanie
1971
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)