46

Konstelacja

ID: 1890

2 000 - 4 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

ok. 38 x 57 cm

akwaforta, akwatinta/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 71" (ołówkiem)

Datowanie

1971

oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)