48

Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI

ID: 1896

8 000 - 10 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

ok. 75,4 × 53,8 cm

litografia, japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: ss. 173-174, nr 73-7, V; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153-155, nr 1400; Wolfgang Everling: s. 190.

Datowanie

1973

  poz. z biblioteki opactwa Saint-Victor: 39