Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
8 000 - 10 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
ok. 75,4 × 53,8 cm
litografia, japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: ss. 173-174, nr 73-7, V; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153-155, nr 1400; Wolfgang Everling: s. 190.
Datowanie
1973
poz. z biblioteki opactwa Saint-Victor: 39