36

Klepsydra

ID: 1840

3 000 - 4 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

64,2 x 33 cm w św. p-p.

tempera/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"

Datowanie

1967

na odwrocie nalepka: "Zbigniew Jaskierski 1967 / Tyt. Klepsydra tempera"