Maki
7 000 - 11 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
7 000 - 11 000 zł
46,5 x 68 cm (wymiar płótna)
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "NORMAN / 2009 / MAKI"
Norman Leto "Ludzie, Którzy Ciągle Czegoś Ode Mnie Chcą", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 11 marca - 10 kwietnia 2016.
Datowanie
2009
Prezentowana praca, namalowana na innym obrazie, w zamyśle artysty miała polegać na dekonstrukcji martwej natury z lat 20. XX wieku.