10

Martwa natura – zestaw dwóch prac

ID: 1776

12 000 - 15 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

12,7 x 12,5 cm; 13 x 13 cm

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

"a. karpiński"

Urokliwe martwe natury z kwiatami zwracają uwagę nietypowym formatem. Dekoracyjne kompozycje wykonane zostały z lekkością i malarską swobodą. Charakterystyczna dla Karpińskiego tematyka ujęta w minimalistyczną formę, to interesująca propozycja dla miłośników twórczości tego artysty.

akwarela, ołówek, tektura; 12,7 x 12,5 cm;
sygn. u dołu: a. karpiński;
na odwrocie oznaczenia: 3 / Schn. (?) / N (w kole)

olej, tektura; 13 x 13 cm;
sygn. l. g.: a. karpiński;
na odwrocie oznaczenia: E / 3332 / 17 / Schn. (?)