Łucznik
6 000 - 8 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
6 000 - 8 000 zł
wys. z podstawą ok. 52,5 cm; wys. bez podstawy: ok. 37 cm
brąz, kamień
Sygnatura
sygn. z tyłu: "DOMAŃSKI"; sygn. na kamieniu: "W. Domański"