21

Martwa natura

ID: 1800

4 000 - 5 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

28,6 x 36,2 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Datowanie

ok. 1950

Litografia powstała ok. roku 1950 na podstawie obrazu Georges’a Braque’a z roku 1933. Wydana została we Francji na papierze Velin w nakładzie 1000 egzemplarzy przez galerię Jeanne Bucher (wspólnym nakładem z galerią John Becker-Nowy York).

okrągła sucha pieczęć wydawcy l. d.: "J B"