Tak – z cyklu: Epicentrum II
6 000 - 7 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
6 000 - 7 000 zł
80 x 80 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "CYKL – EPICENTRUM II / DYPTYK – „TAK I NIE” TAK / JAREMI PICZ / AKRYL – PŁÓTNO / 80 X 80 cm. / OPOLE 04.2017 / J.Picz"
Datowanie
2017