12

ID: 1780

15 000 - 18 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

Proweniencja

kolekcja kompozytora Zygmunta Mycielskiego

32,5 x 48 cm w św. p‑p.

olej/płyta

Sygnatura

sygn. p. d.: "eibisch" (częściowo czytelnie)