30

ID: 1823

18 000 - 20 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

24 x 20,5 cm w świetle ramy

akryl/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "1968 / E. R."

Datowanie

1968

na odwrocie nalepka: "10. XI. 69. Przekrój przez warstwy społeczne. / żywioły ..."