Pantokrator – praca dwustronna
11 000 - 13 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
11 000 - 13 000 zł
27,3 x 17,4 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N" (ołówkiem)
na odwrocie wizerunek Chrystusa