17

Pantokrator – praca dwustronna

ID: 1788

11 000 - 13 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

27,3 x 17,4 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N" (ołówkiem)

na odwrocie wizerunek Chrystusa