W parku
7 000 - 8 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
7 000 - 8 000 zł
60 x 73,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. ZUCKER."