28

Koła wielobarwne

ID: 1816

8 000 - 10 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

40,5 x 20,8 cm

gwasz, olej/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"

Datowanie

1962