52

Elektryczny cyrk

ID: 1908

1 500 - 2 000 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

ok. 59,2 x 78,3 cm

akwaforta, mezzotinta, sucha igła, akryl

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: 15/100 (ołówkiem);

napis u dołu: ELEKTRYCZNY CYRK (ołówkiem)