19

Struktura

ID: 1794

1 000 - 1 500 zł

21 czerwca 2018 godz. 19:30

17 x 16,8 cm w św. p-p.

akwarela, kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "L. Lewicki" (ołówkiem)