Struktura
1 000 - 1 500 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
1 000 - 1 500 zł
17 x 16,8 cm w św. p-p.
akwarela, kredka/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "L. Lewicki" (ołówkiem)