Projekt
4 500 - 6 000 zł
21 czerwca 2018 godz. 19:30
Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
4 500 - 6 000 zł
11,5 x 12 cm w św. p‑p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. N."