Pejzaż górski, 1951
Stańko Michał (1901-1969)
ID: 6643
32,5 x 42 cm
olej/dykta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Stańko / 951"
Datowanie
1951
Proweniencja