Pejzaż górski z chatami, 1953

ID: 7075

8 000 zł

Proweniencja

65 x 79 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: „M. Stańko / 1953”

Datowanie

1953

-nalepka: „aut. Michał Stańko / pejzaż zimowy II olej / for. (65 x 80)”
-pieczęć: „KOMISJA ARTYSTYCZNA / Z. P. A. P. KRAKÓW / PRZYJĘTY”