Biały domek, 1946
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 7241
40 x 51,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "E. Rosenstein 1946"
Datowanie
1946
Proweniencja