Order third vertical game
26 000 - 30 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
26 000 - 30 000 zł
68 x 4 x 2 cm
akryl/drewno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 'order / third / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81"
Datowanie
1981