Istnienie
4 000 - 6 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
120 x 119,5 cm
akryl/płótno
Datowanie
2017
sygn. i dat. p. d.: "BARBARA WRONISZEWSKA/2017 / KRAKÓW"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„ISTNIENIE” / BARBARA WRONISZEWSKA-WÓJCIK / KRAKÓW 2017 / KRAKÓW / BW… 2017"