Plaża w Jastarni
3 500 - 5 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
3 500 - 5 000 zł
19 x 38,8 cm w św. p-p.
akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1933"
Datowanie
1933
na odwrocie: - nalepka autorska z opisem pracy: "Tytuł Plaża w Jastarni / Rozmiary 40 x 20 Cena / SOTER JAXA MAŁACHOWSKI / Adres / KRAKÓW, ul. Wolska 32."; - napis kredką (częściowo czytelny): "konserwa… / 1975 r"; - pieczęć Pracowni Pozłotniczej (częściowo czytelna); - oznaczenie: "P. Ch."