10

Pejzaż zimowy

ID: 3445

5 000 - 6 000 zł

5 kwietnia 2018 godz. 19:30

23,5 x 50,2 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"

na odwrocie pieczęć: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / KRAKÓW / UL. P. MICHAŁOWSKIEGO L. 17 m. 6."

4

Pościg

Cena wylicytowana: 6 200 zł
9

Kaczki

Cena wylicytowana: 28 000 zł
13

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 2 600 zł
14

Martwa natura z bąkiem

Cena wylicytowana: 5 600 zł
16

Święty Michał

Cena wylicytowana: 4 000 zł
17

Pancerz (Cuirasse II)

Cena wylicytowana: 4 000 zł
22

Portret męski

Cena wylicytowana: 51 000 zł
23

Projekt VI

Cena wylicytowana: 124 000 zł
24

Wnętrze

Cena wylicytowana: 3 500 zł
25

Hierarchowie

Cena wylicytowana: 9 500 zł
26

W linie

Cena wylicytowana: 21 000 zł
27

Żywioł I

Cena wylicytowana: 30 000 zł
28

Przemiana

Cena wylicytowana: 20 000 zł
29

W labiryncie

Cena wylicytowana: 2 500 zł
30

W strefie żółtej

Cena wylicytowana: 26 000 zł
31

Cena wylicytowana: 6 000 zł
32

Twarz

Cena wylicytowana: 13 000 zł
33

Obraz chemiczny

Cena wylicytowana: 41 000 zł
34

Asymetria 51

Cena wylicytowana: 21 000 zł
35

In Silence I

Cena wylicytowana: 16 000 zł
48

Rolling Stone

Cena wylicytowana: 1 000 zł
51

On the road

Cena wylicytowana: 9 000 zł
58

Les Cometes

Cena wylicytowana: 2 500 zł
59

Akty kobiece

Cena wylicytowana: 4 500 zł
66

Wielka Mistyfikacja

Cena wylicytowana: 1 500 zł
67

Orfeusz i Eurydyka

Cena wylicytowana: 1 000 zł