Akty kobiece
7 000 - 9 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
7 000 - 9 000 zł
35 x 50 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso … / XXXII."
oznaczenie egzemplarza l. d.: "286/500" (ołówkiem); Grafika pochodzi z teki: Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.