Wieczór nad morzem
18 000 - 25 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
18 000 - 25 000 zł
58 x 118 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "J Klępiński 1905."
Datowanie
1905
na odwrocie fragment nalepki: "… [?] / bend am Meer” / Prei…"