Tak, to jest to co myślisz, że jest I
11 000 - 13 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
11 000 - 13 000 zł
38,5 x 56 cm
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Zbigniew Libera 2017 / Tak, to jest to co myślisz, że jest / 040 3/3"
Datowanie
2017