Les Cometes
4 000 - 6 000 zł
5 kwietnia 2018 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
34,7 x 25,5 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na płycie monogramem l. d.: "V K 38"
napis na odwrocie: "cometes"; Litografia wydana przez Murlota Freres w Paryżu dla Reuve Verve. Verve nr 2 z 1938 roku.