Szron nad Wisłoką, 1987

ID: 4431

Proweniencja

51 x 73 cm w świetle ramy

akwarela, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "WIKTOR ZIN 87"

Datowanie

1987

na odwrocie autorska nalepka ze szczegółowymi informacjami o pracy: "AUTOR – WIKTOR ZIN Wiktor Zin / TEMAT Szron nad Wisłoką / TECHNIKA Akwarela / WYMIARY 75 x 53 / DATA – MIEJSCE 1987 okolice Krosna / UWAGI: Reprodukowany Słownik / krajobrazu polskiego (książka / Wystawa Nowy Jork / własność ministra [inicjał imienia i nazwisko]"