Białowieża, 1973

ID: 4433

Proweniencja

kolekcja prywatna, Katowice

68 x 48,5 cm w świetle ramy

pastel/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisany u dołu: "Białowieża Wiktor Zin / 1973"

Datowanie

1973

na odwrocie dedykacja