Białowieża, 1973
Zin Wiktor (1925-2007)
ID: 4433
68 x 48,5 cm w świetle ramy
pastel/papier
Sygnatura
sygn., dat. i opisany u dołu: "Białowieża Wiktor Zin / 1973"
Datowanie
1973
na odwrocie dedykacja
Proweniencja
kolekcja prywatna, Katowice