Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu, Wieniec laurowy szczęścia
7 000 - 10 000 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
7 000 - 10 000 zł
ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz)
akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 94, nr 74–8, D; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 224, nr 665.
Datowanie
1974
oznaczenie egzemplarza l. d.: A IX/XXXV (ołówkiem);
znak wodny p. d.: ARCHES / FRANCE;
wydawca: Ateliers Rigal, Fontenay-aux-Roses