Pejzaż czerwony
1 500 - 2 000 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
49,8 x 64,8 cm (arkusz); 39,4 x 50,2 cm (odcisk płyty)
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Hayden" (czarną kredką)
oznaczenie edycji l. d.: 145/150 (czarną kredką);
znak wodny u góry: Arches