Zapis monochromatyczny
2 000 - 4 000 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
2 000 - 4 000 zł
ok. 38 x 57 cm (arkusz); 24,3 x 35,4 (odcisk płyty)
akwaforta, akwatinta/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 71" (ołówkiem)
Datowanie
1971
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)