Basen
8 000 - 10 000 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
90 x 120 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "M. Cygan"
Datowanie
2018
dat. i opisany na odwrocie: Michał Cygan „Basen” 2018 r