Patrol
8 000 - 10 000 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
47,5 x 60 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak 1921" (?)
Jerzy Kossak idąc w ślady swojego ojca i dziadka, z upodobaniem przedstawiał tematykę żołnierską. „Patrol” w zimowym pejzażu nawiązuje do typowej tematyki artysty.
na odwrocie tektury: 361.2/1 / Kossak (ołówkiem)