Bez tytułu
1 200 - 1 700 zł
18 listopada 2018 godz. 19:30
1 200 - 1 700 zł
40 x 57 cm w św. p-p.
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "MIKOŁAJ STAROWIEYSKI 2018"
Datowanie
2018
Jedna z najnowszych prac artysty, nawiązująca do zagadnień architektury miejskiej. Mikołaj Starowieyski jest absolwentem Wydziału Rzeźby warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Grzegorza Kowalskiego, słynnej „Kowalni”. Przez pewien czas studiował również architekturę (współpracuje m. in. z Krytyką Polityczną przy projektach tematycznie związanych z architekturą miejską) . Był współtwórcą klubu Saturator na warszawskiej Pradze. Wystąpił w filmie „Portret artysty romantycznego” Katarzyna Górnej. Syn Franciszka Starowieyskiego.