20

Zwiad

ID: 7425

10 000 zł

12 000 - 16 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

34,5 x 49 cm w św. ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i opisany l. d.: "Panu Marjanowi Pajączkowskiemu / J [erzy] Kossak"

- pieczęć

- opis: "Stwierdzam autenty / czność tego obrazu / Jerzy Kossak"