8

Na gromniczną

ID: 6007

16 000 zł

25 000 - 30 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

41 x 51,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "T. Axentowicz"

na krośnie fragment pieczęci magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie oraz oznaczenie: "397" (ołówkiem)