32

Pejzaż wiejski

ID: 7261

7 000 zł

9 000 - 12 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

16 x 29 cm w św. ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "StKamocki"