Pejzaż wiejski
9 000 - 12 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
9 000 - 12 000 zł
16 x 29 cm w św. ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "StKamocki"
Proweniencja