26

Pejzaż nadmorski

ID: 7201

6 000 zł

9 000 - 11 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

33 x 47 cm w św. ramy

gwasz, akwarela/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "S Jaxa"

na odwrocie napisy:

- adres?

- numer: "1518"