Portret starca
22 000 - 25 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
22 000 - 25 000 zł
18 x 25 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. l. d.: "Wlastimil Hofman"
Proweniencja