12

Portret starca

ID: 7243

18 000 zł

22 000 - 25 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

18 x 25 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. l. d.: "Wlastimil Hofman"