17

Śpiąca kobieta, 1889

ID: 7213

1 500 zł

2 000 - 2 500 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

20 x 14 cm w św. ramy

Sygnatura

sygn., dat. i opisany l. d.: "rys. z nat. Ferd. Olesiński / 889."

Datowanie

1889