38

Dziewczyna w czerwonym szalu

ID: 7283

25 000 zł

40 000 - 50 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

100,5 x 79,5 cm

olej/dykta

Sygnatura

sygn. l. d.: "Szańkowski"